Ракови полни сте со негативна енергија, Лавови-бидете помалку тврдоглави: Дневен хороскоп за 26 мај

Стрелец

Вашето чувство за слобода е незаменливо и на тоа ќе работите цел ден. Партнерскиот однос не функционира веќе некое време и гледајте вие ​​и вашиот партнер да го решите во најдобра можна смисла. Повеќе сон.

Јарец

До крајот на оваа недела потрудете се да се ставите себеси на прво место бидејќи имате проблеми кои извесно време не можете да ги решите во кругот на семејството. Љубовната ситуација ви е стабилна и ве исполнува максимално.

Водолија

До крајот на неделата внимавајте колку и на кој начин давате од себе, особено кога станува збор за деловните аспекти. Ситуацијата во кругот на семејството е многу напната поради вашата потреба постојано да бидете „црната овца“.

Риба

Досега бевте премногу оптоварени со семејството и односите дома. Од денес потрудете се да се посветите на се што сте запоставиле. Љубовната ситуација е многу комплицирана поради вашата тврдоглавост и искреност.


Претходна страна