Што ќе се случи ова лето на љубовен план кај секој хороскопски знак

Овен

Летово ќе имате неколку луѓе на вашиот радар. И, иако не барате посветеност и уживате во слободата во потполност, постои една личност која не ви пречи повторно да ја гледате. Не го пропуштајте.

Бик

Подгответе се да бидете на седмо небо ова лето. Емоциите ќе бидат добри, моментите убави, а сеќавањата незаборавни!

Близнаци

Оваа лето можеби не е највозбудливо кога станува збор за врските. И како би можело да биде поинаку, кога вашиот ум не е насочен кон врски и запознавање луѓе, туку кон вашите цели и кариера. Но, одеднаш ќе најдете некој што ве разбира, ве поддржува и стои целосно зад вас. Не пропуштајте го.

Рак

Ќе имате дружење за секс, за кое немате големи надежи. Но, тоа не значи дека оваа дружење нема да продолжи и во наредните сезони, само треба да покажете сериозни намери.


Следна страна