Слобода Миќаловиќ објави фотографија со мајка си и сестрите: Открија „голема семејна тајна“

Слобода Миќаловиќ ги воодушеви сите свои следбеници со новата објава на социјалната мрежа Инстаграм

Јавноста ретко има можност да ги види сите жени од нејзиното семејство на едно место, а она за што сите се согласуваат е дека убавината кај Миќаловиќ се „пренесува од колено на колено“.

Познатата актерка сподели фотографија со сестрите Драгана, Мирјана и мајката Милица.

- Очите на една мајка - напиша Слобода во описот на фотографијата на која позира насмеана со своите најблиски.


Фотографијата за кратко време предизвика масовни позитивни реакции. Л