Стил на денот: Детали кои прават да го обожуваме опуштеното издание на Тамара Тодевска

Пред некој ден Тамара Тодевска направи неочекувана промена, ја бојадиса косата во розова по теркот на светските ѕвезди.

Нејзината промена претходеше на долго најавуваниот онлајн концерт на српска платформа, каде синоќа настапи со сестра си Тијана.

Вчерашниот ден пред концертот, сестрите го поминаа во Белград, а една од локациите беше се разбира и Кнез Михајлова.

Таму Тамара се прошета во модерна, сепак опуштена комбинација.
Јакна LEVI'S во неодолива жолта боја, кул фармерки и посебен акцент даваме на патиките со уникатен дизајн.

Тренди јакната на Тамара можете да ја имате и вие, и тоа со попуст од 60%, а ќе ја најдете во Fashion group Macedonia


Она што ја прави посебно интересна оваа јакна е нејзината внатрешност која е со впечатлив животински принт. А Тамара одлично го вклопила тоа со очилата за сонце со сличен таков принт.

Очилата за сонце кои ги носи таа се на MANGO и исто така ќе ги најдете во Fashion Group Macedonia по одлична цена. 

 За цени и повеќе информации кликнете на секоја од фотографиите.