Стил на денот: Мартина Михајловска како вистинска филмска дива во леопард фустан

Поранешната водителка и модел Мартина Михајловска, не напразно го носи прекарот македонската Ева Мендез.

Со извајано, витко тело и неопислива убавина, Мартина изгледа како вистинска филмска дива на фотографиите кои ги објави на нејзиниот Инстаграм профил.
Во леопард фустан со миди должина и класични црни салонки, водителката е одраз на елеганција и класа.


Поврзани вести:
Модерно семејство: Мартина Михајловска прослави втор роденден на ќерката (ФОТО)