Стил на денот: Северина во костим за капење кој е опасно тренди оваа сезона

Дека има совршено тело, пејачката Северина им докажува на обожавателите честопати преку фотографиите кои ги споделува на социјалните мрежи а така беше и последниот пат.

Имено, пејачката објави низа фотографии од плажа на кои позира во костим за капење кој е апсолутен хит ова лето.


Едноделното бикини во портокалово розева боја е опасно секси а е и тренд летово ако судиме според боите .

Северина ужива на одмор на Малдиви.