Стил на неделата: Фустан во бохо стил за модерен и удобен изглед

Нежен, удобен, лежерен... овој модерен бохо фустан од брендот „Springfield“ е парче кое мора да го имате ова лето.

Ова е совршен избор за летни прошетки доколку го комбинирате со сандали, но може да изгледа одлично и за вечерни излегувања доколку го искомбинирате со високи потпетици.

*кликнете на фотографијата за повеќе информации


*ПР објава