Трик со врвка за поголеми гради ги воодушеви жените: Гарантира заводливо деколте (ВИДЕО)

За овој моден трик потребна е само една врвка за чевли, по што вашите гради ќе бидат побујни за само неколку секунди.

На „Тикток“ најдовме видео кое накратко и едноставно објаснува како се „стигнува“ до заводливо деколте.

„Немаш „push-up“ градник? Нема проблем" ...

Девојката ја зема врвката, ја врзува на рамките од градникот и ги поврзува напред. Потоа врзаната врвка ја префрла преку глава, ја затегнува позади и еве ги резултатите.

Во продолжение погледнете го краткото видео со демонтрација за да ви стане појасно: 

@americanthreads No push up bra? No problem Send this to your bestie who needs to know this! #brahack #stylehacksforgirls #boobhacks #fortheladies original sound - kooze


Извор: superzena.b92.net