Уште поголемо сезонско намалување во Fashion Group!

Иако големото традиционално намалување во Fashion Group започна неодамна, сега е вистинско време да ги зголемиме попустите и да додадеме уште повеќе парчиња кои знаеме дека ќе ги обожавате.

Токму овие намалувања го одбележуваат почетокот на годината на најдобар можен начин, па доколку сè уште не ги одбравте вашите фаворити за време на празниците, сега е супер момент за тоа.

Големите сезонски намалувања се совршена прилика да ја разгледате вашата гардероба за да видите што сè ви недостасува за правење на најдобрите комбинации и истите парчиња да си ги набавите по одлични цени.

Овој период е како создаден да ги најдете најголемите класици за вашата гардероба, сега, по неверојатно одлични цени и намалување до -60%, но и да си ги набавите сите тренди и шик парчиња што ви недостасуваа.

Веруваме дека брендовите на Fashion Group се вашата омилена шопинг дестинација, па така нека биде и овие денови кога можете да ги одберете и соодветните подароци за вашето семејство доколку не го направивте тоа за Нова година.

Сега е совршено време да го збогатите плакарот и на вашите најмили со најстилските и најквалитетни парчиња од Okaidi, но и да ги ставите сите овие парчиња во кошничка и да направите добар онлајн шопинг.

Секако, почетокот на новата година е сосема соодветен да си подарите нешто и себе, па така, не двоумете се и набавете си ја омилената јакна или капут, како и чизмите што толку многу ви се допаднаа, а сега се на супер намалување.

Во пресрет на омилената пролетна сезона, пронајдете си ги и вистинските патики и кул комбинации за деновите што допрва доаѓаат, а кои ќе ве однесат на најубавите авантури!

Сите парчиња од понудата на сезонското намалување во Fashion Group можете да ги најдете во продавниците на популарните брендови, но и во нашата онлајн продавница www.fashiongroup.com.mk.

ПР објава