(ВИДЕО) Атрактивен и уникатен: Кросоверот XCeed го збогати портфолиото на Kia

Семејството Ceed во портфолиото на Kia се комплетираше со четвртиот претставник, кросоверот XCeed, a овој целосно нов модел на корејскиот бренд, беше претставен на посебна свеченост од македонскиот импортер „Киа Моторс Македонија".

Како изгледаше промоцијата , ѕирнете во видеото подолу: