Викенд хороскоп: Еден знак го очекуваат два бурни дена

Овен

Вашиот партнер се чувствува запоставено. Предложете му заедничка прошетка и разговор. Ќе ви годи повторното активирање на страстите.

Бик

Повикајте ја личноста која веќе некое време ви го привлекува вниманието. Немојте да чекате посебна можност или повод.

Близнаци

Ќе добиете можност да поправите грешка од минатата недела. Немојте да се двоумите, туку дадете се од себе.

Рак

Делувате отсутно и незаинтересирано, а партнерот ви замерува за тоа. Покажете малку иницијатива и оптимизам, инаку многу непредвидени работи би можеле да се случат.


Следна страна