Викторија Лоба во хит модно парче што сите жени сакаат да го носат за комплетен зимски изглед

Пејачката Викторија Лоба подготвена за ладните зимски денови. Во друштво на нејзините миленици, кучињата Маша и Дуња ужива во папучи кои се тренд кој не излегува од мода.

„Нема место како дома“, напиша пејачката под објавата.

Ugg папучите се популарен австралиски бред долги години, но е омилен избор на сите оние кои сакаат удобни и топли обувки. Доколку и вие сакате максимална удобност во комбинација со шик изглед, тогаш зимските папучи Ugg се модел кој ќе ве воодушеви на прв поглед. Имено, станува збор за чевли кои можете да ги носите внатре во вашиот дом, но и како избор за надвор.

Претходници на Ugg папучите се UGG чизмите кои се хит модени чевли уште од 2009-та година и одлично се комбинираат со топол зимски џемпер и фармеки.

Овие чизми ги има во најразлични дизјани, модели и бои. Високи, ниски, со украси, плетени, какви ќе носите изборот е ваш.

Фото: Инстаграм