Во февруари: Нова љубов за три хороскопски знаци


Близнаци

Во месецот на љубовта ве чекаат фатални страсти. Слободните Близнаци ги очекува средба со стар познаник, со кој ќе се разгори страста која сте ја потиснале. На љубовно поле ќе уживате во романса, внимание, грижа и страсти. За Близнаците кои се во врска или брак, според астролозите ги очекува период на мир, поддршка и разбирање со партнерот. Следна страна