Дневен хороскоп: Овој четврток убави вести од далеку за еден знак

ЛАВ

Може да очекувате дека ќе можете да ја стабилизирате финансиската состојба. Денес е добар ден за вас. Подготвени сте да се посветите на комуникација со саканата личност и да ја придобиете. Грижете се за мочниот меур.

ДЕВИЦА

Пред вас е поволен период за промени во областа на работата, како и за склучување на некоја нова деловна соработка. Подготвени сте да го покажете поотворено вашиот интерес за започнување врска со личност што ви се допаѓа. Ве следи нервозата.

ВАГА

Решението за вашиот проблем доаѓа побрзо отколку што очекувате. Ќе можете да ги претворите деловните настани во позитивна насока. Исто така, треба да ги покажете чувствата што ги имате кон вашата симпатија. Внимавајте на вашето срце.

ШКОРПИЈА

Ве чека период во кој ќе имате некои проблеми од областа на работата. Ќе ви треба помош од соработник. Имате впечаток дека работите тргнале надолу со вашата сакана и не знаете како да се наместите. Чувствителен мочен меур.


Претходна страна  Следна страна