Дневен хороскоп: Овој петок лош на финансиски план

ОВЕН 

Иако имате нов прилив на пари, не ви е лесно да се справите со сите трошоци што почнаа значително да ве оптоваруваат. Ве чека интересно запознавање со личност која ќе ве задоволи. Можни се проблеми со грлото. 

 БИК 

 Многу е веројатно дека ќе ја зголемите заработката во наредниот период. Ќе бидете задоволни од деловните промени. Саканата личност ви дава се што сте сакале да имате и вие сте многу среќни. Склони сте кон одгледување. 

 БЛИЗНАЦИ 

Ве очекува период во кој нема да ви биде лесно да донесете конечна одлука во врска со деловната ситуација. Се заљубивте во личност со која немате претерано честа комуникација. Грижете се за вашите очи. 


Следна страна