Дневен хороскоп за петок: Еден знак го очекуваат компликации на работа

Овен

Доколку имате потреба од нечија поддршка и помош за да остварите успех, најдете личност која може навистина да ви помогне. Подготвени сте за нова љубов. Ве очекува многу поволен период за да започнете иницијатива на љубовно поле.

Бик

Пред вас е поволен перидо во кој судбината ќе биде на ваша страна кога се парите во прашање. Ново познанство е пред вас. Може да очекувате одличен период за почеток на врска.

Близнаци

Имате проблеми со довербата кон пријателите кои ве окружуваат. Ќе имате пресврт на љубовно поле и честите разделби со партнерот ќе ве замараат.

Рак

Можно е да имате некои помали препреки и проблеми денес. Саканата личност од вас очекува извинување. Можно е вашиот однос да не е добар како што бил порано.


Следна страна