Дневен хороскоп за петок: Еден знак очаен поради проблемите на работа

Овен

Проблемите со комуникација ќе бидат изразени низ недостатокот на желба за компромис. Комуникативни сте, шармантни, склони кон флерт, но немате сериозни намери со друга личност.

Бик

Се обидувате со помош на шармот да го добиете она што го сакате. Љубоморни сте, не успевате да се исконтролирате и на партнерот му упатувате груби зборови.

Близнаци

Се чувствувате немоќно, бидејќи не оспевате да ги решите насобраните проблеми. Запознајте личност која не е од вашата околина. Имате големи очекувања и не насетувате дека другата страна крие многу работи од вас.

Рак

Полни сте со оптимизам и правите планови за кои сте сигурни дека ќе заживеат во иднина. Размислувате за минатото и грешките кои ги имате направено.


Следна страна