Дневен хороскоп за петок: Неколку знаци во одлично здравје

Овен

Постои можност некој од деловното опкружување да ви дава погрешни информации.Внимавајте!

Не е лесно да се стави крај на љубовта од минатото. Постои личност која сè уште ја сакате.

Можни се проблеми со синусите.

Бик

Може да очекувате неповолна состојба во областа на финансиите. Ненадејни трошоци се пред вас.

Вашата врска со некој близок минува низ криза и немате доволно доверба во вашата сакана личност како порано.

Внимавајте на хормоните.

Близнаци

Може да очекувате тивок ден во кој ќе имате стабилна состојба на деловното поле. Задоволни сте.

Вашиот партнер покажа дека е подготвен да ги исправи своите грешки и да се посвети повеќе на вас.

Внимавајте, склони сте кон инфекции.

Рак

Денес е поволен ден за решавање на недоразбирања на работа и компромис, доколку имало несогласувања на работа.

Ќе имате интересен разговор со личност што ја познавате. Можно е наскоро да започнете врска.

Се чувствувате одлично!

Лав

Се надевате на напредок во областа на работата. Подготвени сте да вложите повеќе енергија во работата.

Можно е да одбиете да ги покажете своите чувства и да ја пропуштите можноста за нова врска.

Можни се проблеми со бубрезите.

Девица

Бидете внимателни во деловната област затоа што одлуките што ги донесувате сега ќе ве следат на ова поле долго време.

Се повеќе добивате впечаток дека нема да можете да ја зачувате врската со вашата сакана личност.

Можен е пад на имунитетот.


Следна страна