Дневен хороскоп за петок: Успешен крај на работната недела за еден знак

Овен

Во потрага сте по нови идеи. Задоволни сте од односот со партнерот. Тој ви дава поддршка во емотивна и материјална смисла.

Бик

Многу сте вредни. Имате одговорен однос кон обврските и сите ги завршувате на време. Незадоволни сте од врската. Ја прекинувате секоја комуникација со партнерот. Не сакате ниту да го видите, ниту да го слушнете.

Близнаци

Плановите ги разработувате во тајност. Сите околу вас се сигурни дека ќе постигнете успех. Задоволни сте со врската. Партнерот поминува низ фаза на преиспитување, но вие сте покрај него и му давате поддршка.

Рак

Ве очекуваат нови проблеми. Потребно е да донесете некои одлуки. Комуникацијата со партнерот е сведена на минимум. Се прашувате дали разводот е следен чекор.


Следна страна