Дневен хороскоп за петок: Успешен крај на работната недела за неколку знаци

Овен

Ве очекува состанок на кој ќе дозанете важни работи. Заљубените Овни размислуваат за сериозна врска. Имаат впечаток дека конечно се среќни.

Бик

Неповолен ден. Имате симпатија на која се уште не и ги откривате своите емоции. Другата страна го прави истото. Двајцата го истражувате теренот.

Близнаци

Ве очекува успешен ден. Ви недостасува внимание од саканата личност. Имате впечаток дека дојде до дистанцирање.

Рак

Задоволни сте, а тоа ви дава сила за да се соочите со проблемите. Имате впечаток дека врската ви е во ќорсокак, дека е сведена на обврски, а дека емоциите се исчезнати.


Следна страна