Дневен хороскоп за понеделник: Еден знак го мачи депресија

Овен

Ви пречи лошата комуникација со пријателите. Слободните Овни се незадоволни со својот статус. Иако социјалниот живот им е полн, никако да ја запознаат вистинската личност.

Бик

Сигурни сте во своите способности. Правите планови на долгорочен план. Проблемите во љубовниот однос само ќе раснат. Доколку сакате да ја сочувате врската време е да поразговарате со партнерот за проблемите.

Близнаци

Погрешно донесените одлуки во минатото сега го наплаќаат данокот. Многу работи ве кочат. Неповолен ден за љубов кој се манифестира низ кавга со партнерот и меѓусебното обвинување.

Рак

Одличен ден. Со леснотија ќе ги остварувате сите цели. Незадоволни сте од односот со партнерот. Не успевате да остварите нормална комуникација со другата страна.


Следна страна