Дневен хороскоп за вторник: Еден знак конечно ќе запознае интересна личност

Лав

Ве очекуваат нови средби на кои ќе се покажте и ќе ги убедите другите во своите идеи. Ви го чувството на заљубеност. Емотивно сте исполнети, а врската ја сметате за стабилна.

Девица

Ве очекуваат промени од кои нема да бидете воодушевени. Размислувате за нова врска. Имате впечаток дека дојде време да станете сериозни.

Вага

Одличен ден во кој ќе оставате впечаток на стабилна личност. Партнерот ве нервира и не може да се договорите со него. Во текот на расправата, ќе ја прекинете врската.

Шкорпија

Член од семејството ќе сака да зборува со вас, поради вашите лоши резултати. Љубовта е единствената работа каде што сте задоволни. Имате нагласена потреба за блискост со партнерот.


Претходна страна  Следна страна