Две убавици: Водителката на „Ѕвездите на гранд“ Сања ја покажа сестра си

Водителката на „Ѕвездите на гранд“ ја покажа својата сестра

Сања Кужет, е една од најубави водителки во поранешните ЈУ простории и една од ретките што може да се пофали со многу успешна кариера во најгледаното музичко натпреварување „Ѕвездите на Гранд“. Од самиот почеток, нејзината кариера се развиваше одлично, па и денес таа остана доследна на себе и на својот стил. 

Имаме можност водителката да ја гледаме често во шоуто, а Сања има и сестра која ретко ја покажува во јавност, еве како изгледа таа:

View this post on Instagram

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)Фото: Инстаграм/sanja_kuzet

Можеби ќе ве интересира:

(ФОТО) Ја споредуваат со Анџелина Џоли: Помладата ќерка на Сузана Манчиќ е нереално убава