Есента им носи напорен период: Овие хороскопски знаци ги очекуваат проблеми во наредниот период!

Овен

Сè што ќе правите ќе се сврти против вас. Кон крајот на октомври има пад на енергијата и самодовербата, па трпението нема да ви биде силна страна. Минатото е присутно во вашите мисли, но нема да испадне добро. Во ноември треба да се чувате од неочекувани финансиски загуби.

Близнаци

Ве очекува напната есен. Ќе имате вишок енергија што само ќе ја трошите. Немањето трпение со соработниците ќе ве чини повисоки позиции во бизнисот. Што се однесува до емотивните врски, често ќе има расправии со партнерот.


Фото: unsplash

Извор: информер

Три знака во Зодијакот се посебни: Најпознатиот астролог Џуна Давиташвили тврдеше дека тие можат да го освојат светот


Претходна страна