(ФОТО) Бизарен аутфит: Рита Ора од глава до пети во тексас

Британската пејачка родена во Приштина, Рита Ора, повторно е топ-тема во модниот свет откако викендов беше фотографирана на улиците во Њујорк. 

Поп-ѕвездата  повторно изненади со нејзиниот изглед, овојпат облечена од глава до пети во тексас, а многумина критичари овој аутфит го прогласија за бизарен.