(ФОТО) Цеца има ново момче: 10 години помлад успешен угостител

Светлана Цеца Ражнатовиќ (47) веќе некое време е во емотивна врска со Богдан Срејовиќ (37) од Белград, пишува Информер.рс. Пејачката ретко зборува за својот љубовен живот, а својот нов партнер го запознала на роденденската забава на еден пријател.

Малкумина го познаваат новото момче на Цеца, бидејќи тој не е од јавниот свет. Двајцата уживаа заедно на Јахорина, а за прв пат беа видени во јавност во еден белградски ресторан.


Инаку, Богдан работи во угостителството многу години и е многу успешен во својата дејност. Од неговото емотивно минато, секако треба да се спомене дека тој има брак зад себе, и е разведен пред пет години, а ќерка му Искра е неговиот центар на светот, па на неговиот Инстаграм профил може да се забележат голем број нивни заеднички фотографии.


Богдан наводно бил оженет со девојката на Саша Ковачевиќ, со која има дете.


Видео и Фото: Youtube/ Paparazzo Lov // DNK

Фото насловна: Инстаграм/cecaraznatovik

Moжеби ќе ве интересира:

Не е срамота да се биде сиромашен: Цеца отворено за тешките животни ситуации