(ФОТО) Јелена Томашевиќ емотивно за роденденот на ќерката Нина

Познатата поп-пејачка Јелена Томашевиќ и актерот Иван Босиљчиќ, се долго време заедно. Плод на нивната љубов е малата Нина, која до неодамна ја криеја од очите на јавноста. Сепак во последно време двајцата почнаа да споделуваат фамилијарни моменти со преслатката ќеркичка.

Овојпат повод е нејзиниот роденден, за кој пејачката објави фотографија со емотивна порака:

„Девојче најдраго, можеби ќе ги прераснеш нашите крила, но никогаш нашите срца! Среќен роденден! Те сакаме!“