(ФОТО) Ќерката на Катарина Ивановска е вистинска убавица: Иста како бато Вања

Манекенката Катарина Ивановска е мајка на две деца, синот Вања и ќерката Кира. Двете деца ги има со партнерот Цобе.

Таа објави фотка на својот профил на Инстаграм во друштво на ќеркичката која е навистина преслатка.

Според фотографијата Кира наликува на својот брат Вања. Што мислите вие?