(ФОТО) Миа Костова во долна облека на снимање

Водителката на естрадниот магазин „Бекстејџ“, Миа Костова вчера на својот профил на Инстаграм објави неколку фотографии од снимањето на нејзината нова фотосесија. 

Атрактивната водителка и мајка на 6-годишниот Андрија, објави фотка на која позира по долна облека- црно боди и високи црни чизми.