(ФОТО) Облечете се како кралицата Летиција: Совршен деловен аутфит

Кралицата Летиција овојпат воодушеви со перфектна деловна комбинација. 46-годишната шпанска кралица облече елегантни панталони и бела свилена кошула, и се одлучи за капут во ванила боја.

Деловниот аутфит го заокружи со салонки во кафена боја со блок потпетица, кои се многу удобни.