(ФОТО) Од „Евросонг“ директно на прослава: Антониа Гиговска на матурска

Антониа Гиговска  допатува од Израел и директно замина на матурска прослава. Младата пејачка блесна во розево фустанче кое го надополни со сандали и плик чанта.