(ФОТО) Од класика до анимален принт: Сите изданија на Анастасија Ражнатовиќ во бикини

Младата и надежна пејачка Анастасија Ражнатовиќ со своите две песни постигна голем успех, за кој многу пејачи може да сонуваат. Освен талентот кој дефинитивно го има наследно од мама, голема улога за нејзиниот вртоглав успех одигра и тоа што многу луѓе имаа слушнато за неа.

Со скоро 900 илјади следбеници на Инстаграм, Анастасија важи за идол на тинејџерките. Со оглед на тоа што е лето и сите порано или подоцна ќе заминеме на одмор, ви издвојуваме неколку костими за капење од младата пејачка, кои дефинитивно ќе посакате да ги носите на песочните плажи!