(ФОТО) Рај за очи: Каролина Гочева конечно на одмор, ги покажа долгите нозе

Откако пред само неколку дена прослави годишнина со својот сопруг Михаил, пејачката Каролина Гочева замина на одмор.

Дестинацијата е се уште непозната, но фотографијата која ја објави на својот профил на Инстаграм открива дека станува збор за рајско место.

„Конечно лето“ стои во описот, на фотографијата каде Каролина е во бел аутфит кој ги истакнува нејзините преубави долги нозе, додека чита книга.