(ФОТО) Секси мама: Наташа Малинкова згодна во бикини

Пејачката Наташа Малинкова важи за една од најзгодните жени на нашата музичка сцена.

Во моментов таа ужива на летен одмор со своето семејство, а на својот профил на Инстаграм објави фотографии во бикини.

Пејачката изгледа неверојатно фит во едноставен црн костим за капење, и покрај раѓањето на двете ќерки.

Поголемата ќерка Султана исто така сподели фотографија со мајка си, по што може да се заклучи дека навистина си личат.