(ФОТО) Ваква не сте ја виделе: Татјана во костим за капење

ТВ-презентерката и поранешна официјална македонска убавица, Татјана Стојановска (45), која речиси никогаш не објавува фотографии во костим за капење, овојпат одлучи да го направи спротивното и навистина пријатно ги изненади фановите.

Фотографијата е направена на плажа во Нов Зеланд. Татјана често патува со својот партнер со кој е повеќе од шест години во врска, а нивен избор најчесто се несекојдневни и далечни дестинации.