(ФОТО) Водителката Јана Серафимова нежна и згодна на „Пивофест“

Јана Серафимова од ТВ „24“, важи за една од нашите најубави и најелегантни водителки.

Таа годинава е водителка на прилепскиот „Пивофест“, а за втората фестивалска вечер имаше апсолутен моден погодок. 

Јана се појави во бела сако-фустан комбинација. Нежниот аутфит го надополни со опуштена фризура и големи златки обетки.

Фото: Општина Прилеп