(ФОТО) За ваква фотка копнеат многу ѕвезди: Ветерова со тренди наметка на зајдисонце

Младата пејачка Ања Ветерова во буквална смисла на зборот ужива во благодетите на летото. Постојано менува дестинации, а од сите споделува прекрасни фотографии.

Моментално ужива покрај црногорското крајбрежје, а нејзиниот Инстаграм профил го преплавува со фотки во бикини. Покрај класичните од плажа, последната во низа фотки дефитивно ги засени сите останати. 

Фотографирана на зајдисонце, со прекрасна позадина и со тренди наметка, Ања сподели фотка за која копнеат многу ѕвезди.

Како изгледа Ветерова, погледнете на Hashtag.mk