(ФОТО) Згодната Јелена Розга ужива: Незаборавен викенд во Охрид

Јелена Розга викендов настапуваше во Струмица и Охрид.

Згодната пејачка има многу фанови во Македонија, а по настапите објави фотографија од прекрасниот Охрид под која напиша: „Охрид и јас. Фала за незаборавниот викенд. Ве сакам.“