(ГАЛЕРИЈА) Најубави и најповолни костими за капење за сечиј вкус

Доколку сѐ уште не сте подготвени за оваа сезона на капење, време е да го најдете вашиот нов омилен костим

Ако сѐ уште не сте го пронашле, тогаш не треба да очајувате затоа што има уште време за купување. Идеален костим за капење е лесно да се најде кога имате одредени насоки кои ќе ви помогнат - како нашиот водич преку омилениот бренд на многу жени - Bonatti.

Познатиот бренд, покрај долната облека и додатоците, нуди неверојатна линија на костими за капење, во која нуди различни модели. 

Од бикини и едноделни модели, до оние со живописни шаблони и монохроматски варијанти, ова лето имате можност да го носите најдобриот костим за капење досега. 

Од денеска (среда, 17.07) до недела (21.07) во продавниците на Bonatti следува акција од -30% на сите костими за капење и од женската и од машката колекција, како и на програмот за плажа. Никако не ја пропуштајте оваа прилика!