Гавазова го освои Миконос со своето тело: Погледнете како изгледа во костим за капење со долари

Фолк пејачката Сузана Гавазова на својот профил на Инстаграм откри дека ужива во убавините на грчкиот остров Миконос.

Пејачката преку видео го покажа свеото совршено тело со стомачни мускули, стегнато во бикини со дезен со американски долари.

Иако има 42 години и има родено две ќерки, Гавазова е во топ форма.

Таа покажа дека е во друштво на своите најмили, сопругот Јасмин и двете ќерки.*Ги следи трендовите: Сузана Гавазова си направи шишки по најновата мода (ФОТО)