Голем хороскоп на познатиот руски астролог: Жените родени во овој знак можат да очекуваат запросување, а еве кој ќе се наполни со пари!

Познатиот руски астролог Павел Глоба откри кого го очекува просперитет на полето на работата и љубовта во јули.

Лав

Во средината на јули животот на Лавовите ќе се претвори во бајка, убеден е Глоба. Ќе уживаат во секој момент, а она што ќе го доживее во втората половина на јули ќе го паметите цел живот. Ги очекуваат добри вести на работно поле, можно е покачување!

Вага

Вагите периодов ќе бидат во центарот на вниманието, припадниците на спротивниот пол нема да можат да им одолеат. Девојки родени во овој знак, голема е можноста да ве запросат! Буквално никакви пречки или непријатни настани нема да ја засенат среќата што ќе ја чувствувате во овој период, а деловните преговори ќе се одвиваат токму онака како што сте посакувале.

Стрелец

Стрелецот го следи среќа во втората половина од месецот. На љубовен план го очекува промена на подобро. Искористете го овој период за да се подготвите за претстојните родендени, секој купен подарок за вашите најблиски ќе ви биде вратен повеќекратно. Партнерот очекува да го изненадите!


Извор: www.najzena.rs