Хороскопски знаци кои до крајот на март ќе кажат „да“

Еве кои знаци ќе добијат понуда за брак до крајот на март:

Јарец

Ги живеете најубавите денови од вашата љубовна врска. Затоа до крајот на месец март ве очекува изненадување со прстен од вашата сродна душа.

Близнаци

Конечно започнавте да уживате во моментите на љубов кои ви ги пружа партнерот. И ова е токму најдоброто време за да ја добиете посакуваната понуда. 

Бик

Копнеете за овој момент уште од денот кога го запознавте вашиот парнер. Ве очекуваат денови исполнети со љубов и посебни изненадувања.