Им претстои тежок период: На неколку знаци ќе им се искомплицира животот

Некои хороскопски знаци ќе имаат депресивни денови, некои ќе бидат напнати и лути, додека некои ќе мора да забават и да почекаат да помине периодов

На следниве три хороскопски знаци им претстои тежок период, но тоа не е крај на светот. Понекогаш потребно е да забавите и да се подготвите за она што ве очекува во иднина…


Вага

Време е да забавите и да ги наполните батериите. Ви треба комплетен одмор. Ако не сакате да поминувате време сами, ова е период кога мора да ја прифатите осаменоста. Нема потреба да се плашите. Сите заслужуваат малку одмор.Следна страна