Јарци внимавајте на емоциите, поволни вести за Ракот: Неделен хороскоп 20-26 март

Овен

Многумина ќе бидат на ваша страна, но не ви е гајле. Најважно ви е да го направите она што е потребно во текот на денот и да ги завршите деловните преговори. Емотивната страна е во втор план и тоа е најдобро за вас.

Бик

Ќе бидете под влијание на луѓе под знакот Риби кои ви даваат деловна поддршка. Не размислувајте премногу за љубовните врски, најважно е веднаш да реагирате. Здравјето ви е многу стабилно.

Близнаци

Вашата семејна ситуација се смирува благодарение на вашата способност да ставите сè во ред. Деловните односи се многу специфични бидејќи не можете да склучите договор како што сакате. Внимавајте на исхраната.

Рак

До крајот на денот поволни вести за деловни преговори со личност под знакот Јарец. Обидете се да се свртите кон другите бидејќи на тој начин постигнувате одлични деловни резултати. Грижете се за вашиот 'рбет.


Следна страна