Лидија Вукичевиќ целосно гола, на задникот само пешкир: И на прагот од 7-мата деценија остава без здив (ФОТО)

Актерката Лидија Вукиќевиќ (60) не престанува да ги воодушевува сите пред себе, со својата витка фигура на прагот на седмата деценија.Иако досега честопати ја гледавме во провокативни изданија, сега на социјалните мрежи се појави нејзината топлес фотографија на која има само пешкир на задникот.

Имено, Лидија решила да се подложи на естетски третман кој го преобликува нејзиното тело, а во таа прилика е направена и фотографија од која на многумина им “паднале вилиците“.


Коментарите за нејзиниот изглед се нижеа, а многумина велат дека изгледа брутално и дека нејзините многу помлади колешки можат само капа да и симнат.

View this post on Instagram

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija)Фото: Инстаграм