Моќен пијалак против антитоксини: За само 5 дена ќе намалите 3 килограми

Потребни ви се само пет минути за да го направите.


Потребни состојки:

60 грама магдонос

1 лимон

230 вода


Начин на подготовка:

Исечкајте го магдоносот ситно и исцедете го сокот од лимонот. Ставете ги двете состојки во чаша и прелијте со вода.

Пијте го пијалакот против антитоксини наутро на празен стомак само пет дена, а потоа не го консумирајте во наредните десет дена. Овој пијалак го забрзува согорувањето на калориите и му обезбедува на телото витамини и минерали.

Магдоносот го подобрува варењето и му помага на телото да исфрли вишок течности, со што се елиминира надуеноста.

Извор: elle.rs

Диета со таратур: Ако ја започнете сега до крајот на јуни ќе изгледате одлично