Најдобите зимски изданија на Меланија Трамп: За овие капути секоја жена би дала сè што има!

Поранешната прва дама на Америка, Меланија Трамп со години го гради својот беспрекорен стил, а истиот го доведе до својот врв во неколкуте години поминати во Белата куќа.

Со години го следиме секое нејзино појавување, но нејзиниот стил сепак може да послужи како инспирација кога станува збор за зимската облека. Палтото е омиленото парче облека на Мелани и таа го докажа тоа безброј пати во четирите години поминати како прва дама на Америка.

Доколку барате токму такво парче облека, ви предлагаме да побарате инспирација во стилот на Меланија Трамп, бидејќи таа има одлична колекција на капути во кои можете да најдете најразлични модели, од впечатливи светли бои и впечатливи дезени, до намалени и пристојни парчиња за посериозни можности.

1. Јаки бои 

2. Божиѓни мотиви

3. Необични дезени

4. Кариран дезен

4. Совршен тегетен капут

6. Црно-бел капут/пепито

7. Цветен дезен

8. Кафеав капут

9. Црно пончо

10. Син капут


Фото: Профимедиа

Невиден луксуз: Овие парчиња облека на Меленија Трамп чинат како стан во Скопје (ФОТО)