Неделен хороскоп 19-16 септември: Втората половина од месецов најсреќна за овие знаци

Овен

Идеални денови за се што имате, се убаво да завршите во однос на работата. Држете се до вашето мото „Јас сум главен“ и ќе бидете добро. Поддршката доаѓа од личност Овен за нова работа.

Бик

Можен е конфликт во семејството бидејќи можни се помали проблеми со парите. Пазете се од лажни обвинувања за бизнисот што треба да го започнете за еден месец. Здравјето е одлично.

Близнаци

Во кругот на семејството тврдоглаво ќе го браните своето мислење и однос кон работата. До крајот на денот поволни вести од странство за работа и патување. Настинка.

Рак

Има многу работи кои ве нервираат кај работата и деловните субјекти. Обидете се да се задржите на себе и на вашите емоции. Вашиот партнер е голема поддршка. Тој особено ве поддржува кога станува збор за деловната страна.


Следна страна