Промена за 10-ка: Никол Шерцингер ја скрати долгата црна коса која две децении беше нејзин заштитен знак

фото:instagram

Убавата 43-годишна пејачка, Никол Шерцингер синоќа блесна во секси издание, а ја покажа и нова фризура - екстремно долгата црна коса, сега ја потшиша во краток, сладок боб. 


Долгата црна коса, две децении беше нејзин заштитен знак, но новата фризура е освежителна промена која одлично ѝ прилега, а истата ја покажа и во заносно видео:


Како вам ви се допаѓа оваа промена?

Таа е најубавата и најзгодна жена во светот, но не и најдобро облечена: Никол Шерцингер на мета на модните критичари


Ја продавала својата крв: Денес е милионерка, ја носи титулата најубава на светот, а секој маж со кој била ја оставил