Први фотографии по породувањето: Камерон Диаз по само две недели изгледа одлично

Камерон Диаз неодамна го донесе на свет своето прво дете, а сега кога се појавија нејзините први фотографии по породувањето сите се воодушевени.

Оваа 47-годишна актерка имаше прилично долг пат до мајчинството со сопруфот Бенџамин Мејден, бидејќи поминуваше низ третман на вештачко оплодување, и дури размислуваше и за посвојување.

Двојката пред две недели ја соопшти среќната вест, а Камерон уште сега изгледа „како нова“. Фотографирана е како извршува дневни обврски, во лежерна комбинација на фармерки и џемпер.

View this post on Instagram

Молодая мать в Hollywood #camerondiaz  Читайте нас по ссылке в профиле Hollywoodlifenews.com Ссылка на мой Телеграм в профиле. Подписывайтесь на мой ⓉⒺⓁⒺⒼⓇⒶⓂ канал https://t.me/hollywoodlifenews #Шоубизнес #знаменитости #этоголливуддетка #latvia #supermodel #hollywoodlife #showbiz #gossip #nightclub #kardashian #hollywoodstar #шелягова #irinashayk #redcarpet #пластическаяхирургия #plasticsurgery #model #jurmala #blogging #有名人#ハリウッド#новостизвезд #селебрити #modellife #сплетни #новостиголливуда #makeup #латвия

A post shared by (@hollywoodlifenewsc) on